Home Jobs GRĀMATVEDIS/-E

mēs meklējam...

Grāmatvedi

Darba pienākumi

Uzņēmuma grāmatvedības procesu uzskaite un kontrole atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām

Piedalīties gada pārskata sagatavošanā

Ilgtermiņu ieguldījumu uzskaite un kontrole

Mazvērtīgā inventāra uzskaite un kontrole

Darbinieku darba laika tabeles uzskaite un kontrole

Atvaļinājumu naudas aprēķini

Veikt avansa norēķinu un komandējumu uzskaiti un kontroli, kā arī citus nepieciešamos grāmatvedības uzdevumus

Noliktavas uzskaites kontrole

Nodrošināt grāmatvedības un lietvedības dokumentu apriti atbilstoši ražošanas procesa un LR normatīvo aktu prasībām

Galvenās prasības

Augstākā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā

Darba pieredze grāmatveža amatā

LR likumdošanas zināšanas grāmatvedības un nodokļu jomā

Labas datorprasmes (MS Office)

Vēlama pieredze darbā ar grāmatvedības uzskaites programmu Horizon

Ļoti labas latviešu un vēlams angļu valodas zināšanas

Augsta atbildības sajūta, precizitāte un prasme organizēt savu darbu

Mēs piedāvājam

1200-1600 EUR ikmēneša bruto algu

Veselības apdrošināšanu

Iespēju strādāt dinamiskā un strauji augoša uzņēmumā

Ļoti labus darba apstākļus, draudzīgu un saliedētu kolektīvu

Apply now, and become a part of Sonarworks team!

Interested? – Send your CV to jobs@sonarworks.com until 10 February!

Tell your friends about this vacancy:

jobs at sonarworks

A passionate team that is changing the music industry