Home Jobs Mārketinga Projektu Vadītāja/-s

mēs meklējam...

Mārketinga Projektu Vadītāju

Mēs meklējam

Proaktīvu, atsaucīgu kolēģi, kam patīk strādāt ar cilvēkiem

Personu ar augstu atbildības sajūtu, spēju strādāt patstāvīgi un sekot līdzi mērķu izpildei

Spēju pašam plānot savu laiku, atbildības un darba pienākumus

Spēju darboties strauji augošā uzņēmumā ar dinamisku ritmu

Vēlmi gūt pieredzi starptautiski atzītā un apbalvotā uzņēmumā

Galvenie pienākumi

Mārketinga un reklāmas projektu vadīšana

Asistēšana digitālā mārketinga un distribūcijas kampaņās

Pasākumu, publisko uzstāšanos un demo pasākumu viedokļu līderiem organizēšana ārpus Latvijas

Tā ietvaros

Kampaņu un projektu ieviešanas saplānošana – ideju izstrāde, mērķi, procesa soļi, iesaistītās puses, termiņi, sasniedzamie rezultāti

Komandas komplektēšana, pasaules līmeņa freelance piegādātāju (tekstu autoru, dizainieru, fotogrāfu, u.c.) piesaistīšana

Iekšējo ekspertu iesaistes koordinācija

Tekstu, vizualizāciju un video izstrādes vadīšana

Sekošana līdzi mērķiem un to izpilde, analīze

Komandas dalības pasākumos koordinēšana (Los Angeles, New York, London etc)

Aktivitāšu plāna (PR, uzstāšanās, saturs, utt) izstrādes vadīšana

Demo pasākumu viedokļu līderiem organizēšana viņiem pieejamās lokācijās (Los Angeles, New York, London)

Asistēšana growth-hacking projektiem

Asistēšana offline kampaņu izstrādei un ieviešanai

Prasības

Vairāk kā 3 gadu pieredze projektu vadībā

Labas zināšanas mārketinga un reklāmas kampaņu vadīšanā Interese un/vai saistība ar mūziku

Ļoti labas angļu un latviešu valodas zināšanas

Pieredze ārzemēs vai ar starptautiskiem projektiem tiks uzskatīta par priekšrocību

Pieredze mūzikas industrijā tiks uzskatīta par priekšrocību

Mēs piedāvājam

1500 EUR ikmēneša neto algu

Veselības apdrošināšanu

Uz rezultātiem balstītus bonusus

Iespēju strādāt dinamiskā un strauji augoša uzņēmumā

Ļoti labus darba apstākļus, draudzīgu un saliedētu kolektīvu

Apply now, and become a part of Sonarworks team!

Interested? – Send your CV to jobs@sonarworks.com until 1st of March, 2019!

Tell your friends about this vacancy:

jobs at sonarworks

A passionate team that is changing the music industry